tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Groźny wypadek na stunterskim treningu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Groźny wypadek na stunterskim treningu

Autor: M.B. 2017.04.13, 13:57 Drukuj

Trenowanie stunterskich sztuczek na motocyklu samo w sobie jest dosyć kontuzjogenne, dlatego na placykach, na których odbywają się takie treningi, obowiązują niepisane zasady. Tego video co prawda nie nagrano na placyku, ale jedna z fundamentalnych zasad bezpiecznego treningu została tutaj złamana.

Jeżeli podczas popisówki na zamkniętym terenie, placyku, ulicy, czy alei parkowej - jak w załączonym video - ktoś jedzie na gumie, ma bezapelacyjne pierwszeństwo. Jadąc motocyklem na jednym kole mamy dużo mniejszą manewrowość, często ograniczone pole widzenia, a awaryjne hamowanie jest praktycznie niemożliwe. Niedopuszczalna jest zatem jazda innego motocyklisty na kursie zbieżnym, w przeciwnym kierunku do jazdy osoby jadącej na kole, a co dopiero też próbowanie jazdy na gumie…  Takie rzeczy mogą skończyć się źle. Zupełnie tak, jak na tym video:

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę