tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Groźny wypadek na stunterskim treningu Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Groźny wypadek na stunterskim treningu

Autor: M.B. 2017.04.13, 13:57 Drukuj

Trenowanie stunterskich sztuczek na motocyklu samo w sobie jest dosyć kontuzjogenne, dlatego na placykach, na których odbywają się takie treningi, obowiązują niepisane zasady. Tego video co prawda nie nagrano na placyku, ale jedna z fundamentalnych zasad bezpiecznego treningu została tutaj złamana.

Jeżeli podczas popisówki na zamkniętym terenie, placyku, ulicy, czy alei parkowej - jak w załączonym video - ktoś jedzie na gumie, ma bezapelacyjne pierwszeństwo. Jadąc motocyklem na jednym kole mamy dużo mniejszą manewrowość, często ograniczone pole widzenia, a awaryjne hamowanie jest praktycznie niemożliwe. Niedopuszczalna jest zatem jazda innego motocyklisty na kursie zbieżnym, w przeciwnym kierunku do jazdy osoby jadącej na kole, a co dopiero też próbowanie jazdy na gumie…  Takie rzeczy mogą skończyć się źle. Zupełnie tak, jak na tym video:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę