tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt zawody jakich jeszcze nie widzieliście

Stunt zawody jakich jeszcze nie widzieliście

Autor: M.B. 2017.05.11, 13:43 2 Drukuj

Zapraszamy was na pokaz stuntu! - czytacie ogłoszenie na słupie, czy w Internecie. Eeeeee, nuda - myślicie sobie. Goście jeden po drugim będą kręcili się w kółko na swoich motocyklach, wszystko w tym temacie przecież już było. Czy aby na pewno?

A gdyby tak do tego tematu podejść zupełnie inaczej? Ustawić tor przeszkód, wpuszczać na niego po kolei stunterów i mierzyć im czas przejazdu? A może ich przejazdy dodatkowo oceniać pod względem atrakcyjności dla publiczności? Zobaczcie sami…

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Brzoza 13/05/2017 08:35

Prawda?? :) ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę