tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozmiar nie ma znaczenia. Stunt na MSX 125 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozmiar nie ma znaczenia. Stunt na MSX 125

Autor: P.B. 2017.04.30, 09:46 1 Drukuj

Nie od dziś wiadomo, że rozmiar motocykla o niczym nie świadczy, bo przecież i tak najważniejsze są umiejętności. Jeśli nie wiecie, co mamy na myśli, ten filmik wszystko wam wyjaśni.

Zwróćcie tylko uwagę, jak te małe, urocze motocykle doskonale kontrastują z muzyką w tle… I od razu uprzedzę wasze pytania - dziewczyna jeżdżąca na kolorowej Hondzie MSX 125 (znanej w wielu krajach pod nazwą Grom) to zdolna Karah Linn. W sieci można znaleźć sporo filmików z jej radosnymi wyczynami.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę