tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotorynkaGP - wyścigowa Honda MSX 125

MotorynkaGP - wyścigowa Honda MSX 125

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.21, 15:06 Drukuj

Honda MSX 125, na niektórych rynkach znana także pod nazwą Grom, to w wielu krajach hit sprzedaży ostatnich lat. Pocieszny motocykl jest nie tylko lekki, zwinny i idealny na miasto, ale też bardzo wdzięcznie poddaje się modyfikacjom, czego dowodem jest chociażby ten egzemplarz, ubrany w sportowe ciuszki teamu Repsol Honda.

Hondę MSX 125 w wyścigowych barwach Repsola można kupić od ręki u brytyjskiego dealera w Blackpool. Fabrycznie nowy motocykl wyposażono w pełną paletę akcesoryjnych elementów firmy TYGA Performance: komplet owiewek, kierownicę, zestawy podnóżków i sportowe, pojedyncze siodło z zadupkiem. Dołożono również profesjonalny, sportowy zestaw wydechowy, który poprawił osiągi i dźwięk wydawany przez japońskiego malucha.

Zdeklarowani fani wyścigów i Marca Marqueza mogą zamówić także modyfikacje silnika i zawieszenia, plus malowane na pomarańczowo koła. Zabawa w profesjonalne przeróbki nawet tak małych motocykli nie jest jednak tania - każdy z wymienionych elementów kosztuje setki dolarów, a sam zestaw owiewek Repsola to ponad 1600 zielonych.

Honda MSX 125 TYGA Performance 3

Honda MSX 125 TYGA Performance 1

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę