tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotorynkaGP - wyścigowa Honda MSX 125
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotorynkaGP - wyścigowa Honda MSX 125

Autor: Konrad Bartnik 2018.08.21, 15:06 Drukuj

Honda MSX 125, na niektórych rynkach znana także pod nazwą Grom, to w wielu krajach hit sprzedaży ostatnich lat. Pocieszny motocykl jest nie tylko lekki, zwinny i idealny na miasto, ale też bardzo wdzięcznie poddaje się modyfikacjom, czego dowodem jest chociażby ten egzemplarz, ubrany w sportowe ciuszki teamu Repsol Honda.

Hondę MSX 125 w wyścigowych barwach Repsola można kupić od ręki u brytyjskiego dealera w Blackpool. Fabrycznie nowy motocykl wyposażono w pełną paletę akcesoryjnych elementów firmy TYGA Performance: komplet owiewek, kierownicę, zestawy podnóżków i sportowe, pojedyncze siodło z zadupkiem. Dołożono również profesjonalny, sportowy zestaw wydechowy, który poprawił osiągi i dźwięk wydawany przez japońskiego malucha.

~~~~~------~~~~~

Zdeklarowani fani wyścigów i Marca Marqueza mogą zamówić także modyfikacje silnika i zawieszenia, plus malowane na pomarańczowo koła. Zabawa w profesjonalne przeróbki nawet tak małych motocykli nie jest jednak tania - każdy z wymienionych elementów kosztuje setki dolarów, a sam zestaw owiewek Repsola to ponad 1600 zielonych.

Honda MSX 125 TYGA Performance 3

Honda MSX 125 TYGA Performance 1

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę