tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Honda MSX125 "Grom". Czy zdobdzie popularno poprzednika?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Honda MSX125 "Grom". Czy zdobdzie popularno poprzednika?

Autor: Raff 2020.10.12, 12:33 Drukuj

Urocza, niewielka, niemal kultowa Honda MSX125, nazywana na niektórych rynkach GROM, zadebiutuje w nowym wcieleniu. Od siedmiu lat przeszła jeden face-lifting a jej konstrukcja zdążyła się już zestarzeć...

Mimo produkcji blisko siedem lat, popularność MSX 125 nie słabnie. To jeden z najmniejszych gabarytowo pojazdów o pojemności 125 cm3. Wg redaktorów Young Machine, doskonale poinformowanego magazynu motocyklowego z Japonii, Honda w najbliższym czasie ma zaprezentować kolejną wersję MSX125!

NAS Analytics TAG

Wyposażony w 12 calowe felgi, agresywną stylistykę, kratownicową ramę i sympatyczny choć dość agresywny wygląd - wzbudza powszechne zainteresowanie.

Young Machine, którego "przecieki" rzadko są nietrafione tym razem natrafił na zdjęcie MSXa125 przygotowanego do wyścigów. Co ciekawe wspomniany pojazd zbudowany jest we współpracy z Hondą - i oparty o zupełnie inne komponenty co standardowy MSX.

Przypuszczamy, że Honda pod nóż weźmie przede wszystkim chłodzony powietrzem silnik - któremu coraz ciężej spełnić aktualne normy emisji spalin. Z podobnych powodów CB125F otrzymała ostatnio nową jednostkę napędową.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr