tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt na Hondzie MSX 125, czyli Grom'n in Florida by Jesse Toler
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt na Hondzie MSX 125, czyli Grom'n in Florida by Jesse Toler

Autor: Redakcja 2019.02.13, 15:52 Drukuj

Każdy z was na pewno kojarzy poczciwy, mały motocykl jakim jest Honda MSX 125, za Wielką Wodą zwany Grom. W Stanach Zjednoczonych model ten zyskał ogromną popularność wśród stunterów traktujących go jako zabawkę do wyczynowej jazdy.

Spędzając czas w Orlando, Jesse Toler wraz z lokalną ekipą stunterów postanowił wyjechać na boczne, mało uczęszczane drogi Florydy by pobawić się trochę swoją Hondą Grom w towarzystwie kumpli na... a jakże, takich samych motocyklach. Na pewno zaskoczy was fakt na co stać te maleństwa.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę