tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gleyo Guillaume i dawka dobrego stuntu [VIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gleyo Guillaume i dawka dobrego stuntu [VIDEO]

Autor: Barry 2019.05.20, 16:26 Drukuj

Doskonale wiemy, jak bardzo wszyscy potrzebujecie pozytywnej energii na początku nowego tygodnia… Tym razem z pomocą przychodzi fenomenalny Guyguy - Gleyo Guillaume!

Jeśli chodzi o pobudzanie do życia, ten czterominutowy filmik odpowiada w przybliżeniu potrójnemu espresso, ale z tą przewagą, że oglądanie filmiku nie wypłukuje magnezu… A przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Przed wami jak zawsze genialny - Gleyo Guillaume:

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę