tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gleyo Guillaume i dawka dobrego stuntu [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gleyo Guillaume i dawka dobrego stuntu [VIDEO]

Autor: Barry 2019.05.20, 16:26 Drukuj

Doskonale wiemy, jak bardzo wszyscy potrzebujecie pozytywnej energii na początku nowego tygodnia… Tym razem z pomocą przychodzi fenomenalny Guyguy - Gleyo Guillaume!

Jeśli chodzi o pobudzanie do życia, ten czterominutowy filmik odpowiada w przybliżeniu potrójnemu espresso, ale z tą przewagą, że oglądanie filmiku nie wypłukuje magnezu… A przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Przed wami jak zawsze genialny - Gleyo Guillaume:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę