tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Virgilijus Dikšas - jak uprawiać stunt w pedantycznym stylu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Virgilijus Dikšas - jak uprawiać stunt w pedantycznym stylu

Autor: Damian Bazaniak 2019.02.06, 14:04 Drukuj

Promo materiał wykonany przez naszych przyjaciół z Litwy. Fenomenalny DP Productions odpowiada za oprawę wizualną, zaś Virgilijus Dikšas za stunt. W tym video doceniamy piękny stan motocykla i wspaniałą klasę zawodnika.

NAS Analytics TAG

Jak można zauważyć stuntriding nie musi wcale kojarzyć się z brzydkimi i zniszczonymi motocyklami. Oczywistą sprawą jest, że jednoślad z takim przeznaczeniem bardzo trudno utrzymać w tak dobrej kondycji, a im stunter jest bardziej "szalony" tym ciężej. Nie mniej jednak wielu z nich, np. Virgiz, wkłada bardzo dużo serca w swoje maszyny. Sam materiał bardzo przyjemnie się ogląda. Zapnijcie pasy! Jazda!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę