tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe, stunterskie wakacje 2019 Jesse Tolera NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe, stunterskie wakacje 2019 Jesse Tolera

Autor: Damian Bazaniak 2019.02.09, 10:17 Drukuj

Jesse Toler to rekordzista świata w jeździe na przednim kole. Jego rekord jest niepobity od dobrych kilku lat i wynosi 402 metry. Zobaczcie jak ten człowiek ze swoimi kolegami spędza zimę! Czy tylko my mu zazdrościmy?

NAS Analytics TAG

Jesse trochę ponad tydzień temu opublikował materiał video z wyjazdu na ustawkę Winter Vacations 2019 w Orlando na Florydzie, gdzie lokalni stunterzy wraz z tymi, którzy przyjechali z chłodniejszych rejonów Stanów, cieszyli się wspólnie pogodą i jazdą. Powstał świetny materiał wypełniony pięknymi stopalami oraz innymi fajnymi trickami. Filmowanie również zasługuje na uwagę, ponieważ użyto między innymi sportowego drona do dynamicznych i pełnych akcji ujęć. Podziwiajcie!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę