tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z czym si wie bycie stunterem? wietny dokument o stuntridingu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z czym si wie bycie stunterem? wietny dokument o stuntridingu [FILM]

Autor: Damian Bazaniak 2019.04.11, 15:25 Drukuj

Stuntriding od zawsze miał łatkę "niegrzecznej zajawki". Mimo, że żyjemy w XXI wieku, wiele osób nie rozumie tego sportu. Zauważyli to twórcy mini dokumentu, w którym przedstawiają najważniejsze kwestie związane z szeroko pojętym byciem stunterem. Odpowiadają na pytania po co, jak i z czym to się wiąże.

Przed wami świetny materiał pokazujący realia stuntridingu. Jest to mini dokument wykonany przez studentów California State University. W bardzo prosty sposób opowiedziano czym jest stuntriding i w jaki sposób się go uprawia oraz dlaczego ktoś w ogóle miałby to robić. Poruszono również kwestie znikomego niebezpieczeństwa jazdy, problemy z miejscówkami czy policją.

NAS Analytics TAG

Bez wątpienia sport ten cały czas ewoluuje, a obecni stunterzy zmagają się z wieloma przeciwnościami związanymi z ich pasją. Trzeba również zauważyć, że dokument ten świetnie pasuje do każdego miejsca na naszej planecie. Nieważne czy chodzi o stuntriding w Wietnamie, Japonii, Indiach, Kolumbii czy w Polsce. Te same kwestie dotyczą wszystkich fanów tego sportu.

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto szuka informacji jak to z tym stuntem właściwie jest.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr