tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z czym się wiąże bycie stunterem? Świetny dokument o stuntridingu [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Z czym się wiąże bycie stunterem? Świetny dokument o stuntridingu [FILM]

Autor: Damian Bazaniak 2019.04.11, 15:25 Drukuj

Stuntriding od zawsze miał łatkę "niegrzecznej zajawki". Mimo, że żyjemy w XXI wieku, wiele osób nie rozumie tego sportu. Zauważyli to twórcy mini dokumentu, w którym przedstawiają najważniejsze kwestie związane z szeroko pojętym byciem stunterem. Odpowiadają na pytania po co, jak i z czym to się wiąże.

Przed wami świetny materiał pokazujący realia stuntridingu. Jest to mini dokument wykonany przez studentów California State University. W bardzo prosty sposób opowiedziano czym jest stuntriding i w jaki sposób się go uprawia oraz dlaczego ktoś w ogóle miałby to robić. Poruszono również kwestie znikomego niebezpieczeństwa jazdy, problemy z miejscówkami czy policją.

NAS Analytics TAG

Bez wątpienia sport ten cały czas ewoluuje, a obecni stunterzy zmagają się z wieloma przeciwnościami związanymi z ich pasją. Trzeba również zauważyć, że dokument ten świetnie pasuje do każdego miejsca na naszej planecie. Nieważne czy chodzi o stuntriding w Wietnamie, Japonii, Indiach, Kolumbii czy w Polsce. Te same kwestie dotyczą wszystkich fanów tego sportu.

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto szuka informacji jak to z tym stuntem właściwie jest.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę