tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Francuski stunter Thibaut i jego seryjna Mv Agusta F3 800
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Francuski stunter Thibaut i jego seryjna Mv Agusta F3 800

Autor: Damian Bazaniak 2019.02.21, 10:27 Drukuj

Stuntriding nie musi kojarzyć się tylko ze zniszczonymi motocyklami i nieokiełznanymi stunterami. Thibaullt Nogues to 27 letni stunter i ogromny detalista, jeśli chodzi o jego pojazdy i podejście do tematu. Dodatkowo ostatnio został fabrycznym stunterem włoskiej Mv Agusty.

NAS Analytics TAG

W materiale poniżej informuje, że fabryka właśnie przygotowuje dla niego specjalne wersje do stuntu i driftu, jednak w ramach współpracy i dopasowania się do sprzętu dostał jeszcze gorącą, zupełnie seryjną F3 800 do testów. Co prawda cyrkla nie zaryzykował, ale i tak jego jazda robi wrażenie...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr