tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dani Pedrosa - wywiad z mistrzem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dani Pedrosa - wywiad z mistrzem

Autor: Janusz Bębenek 2019.02.10, 17:01 1 Drukuj

Coś się definitywnie kończy - w tym sezonie nie zobaczymy już Daniego Pedrosy w roli zawodnika. Filigranowy Hiszpan, z powodu swojej budowy znany jako "Mały Samuraj", jest jednym z najsympatyczniejszych kierowców w świecie MotoGP. Zawsze skromny, spokojny, walczący fair. Jeden z tych, których cenią i szanują nawet najwięksi rywale. Dani nigdy nie był kontrowersyjny, nie dorobił się ekip oddanych wrogów, jak chociażby Rossi czy Marquez. Ma wyłącznie fanów.

Pedrosa nigdy nie został mistrzem świata w klasie królewskiej, zawsze był nieco w cieniu swoich partnerów z ekipy Repsol Honda. Z japońskim producentem był związany przez bite osiemnaście lat startów w Mistrzostwach Świata, co też dużo mówi o jego charakterze. Obejrzyjcie film, przygotowany przez Red Bulla, w którym Dani opowiada sam o sobie. Tego gościa nie sposób nie lubić.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Marcinek 21/02/2019 20:00

ale on jest słodki

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę