tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ukasz "Juras" Jurkowski - wywiad o motocyklach i Barry na macie… [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ukasz "Juras" Jurkowski - wywiad o motocyklach i Barry na macie… [FILM]

Autor: Barry 2020.03.04, 15:01 1 Drukuj

Łukasz Jurkowski jest komentatorem sportowym, zawodnikiem MMA, spikerem na stadionie Legii, a od niedawna również radiowcem. Nas najbardziej interesuje jednak fakt, że Juras jest zapalonym motocyklistą!

NAS Analytics TAG

Łukasz "Juras" Jurkowski to postać doskonale znana przede wszystkim w środowisku fanów sportów walki oraz kibiców piłki nożnej. Nie wszyscy wiedzą, że Juras jest wielkim fanem motoryzacji, a w tym również motocykli. W jego garażu pojawiło się niedawno czarne Camaro z silnikiem V8 pod maską. Jeśli chodzi o jednoślady, to serce Jurasa należy już kolejny sezon z rzędu do Yamahy MT-10 - Łukasz jest ambasadorem tego modelu. Poniżej filmowy zapis naszego spotkania, które zakończyło się dla mnie klepaniem w matę…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr