tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ukasz "Juras" Jurkowski - wywiad o motocyklach i Barry na macie… [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ukasz "Juras" Jurkowski - wywiad o motocyklach i Barry na macie… [FILM]

Autor: Barry 2020.03.04, 15:01 1 Drukuj

Łukasz Jurkowski jest komentatorem sportowym, zawodnikiem MMA, spikerem na stadionie Legii, a od niedawna również radiowcem. Nas najbardziej interesuje jednak fakt, że Juras jest zapalonym motocyklistą!

NAS Analytics TAG

Łukasz "Juras" Jurkowski to postać doskonale znana przede wszystkim w środowisku fanów sportów walki oraz kibiców piłki nożnej. Nie wszyscy wiedzą, że Juras jest wielkim fanem motoryzacji, a w tym również motocykli. W jego garażu pojawiło się niedawno czarne Camaro z silnikiem V8 pod maską. Jeśli chodzi o jednoślady, to serce Jurasa należy już kolejny sezon z rzędu do Yamahy MT-10 - Łukasz jest ambasadorem tego modelu. Poniżej filmowy zapis naszego spotkania, które zakończyło się dla mnie klepaniem w matę…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr