tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda MSX125 Grom na rok 2025. Co sizmienio w jednym z najbardziej uroczych motocykli na rynku?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda MSX125 Grom na rok 2025. Co sizmienio w jednym z najbardziej uroczych motocykli na rynku?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.07.10, 11:17 Drukuj

Motocykl Honda MSX125 Grom zyskał dość poważną aktualizację na rok 2025. Producent postanowił odświeżyć jego wygląd, dodać nowe malowania i przede wszystkim - zachęcić do zabawy wszystkich miłośników personalizacji. Co nowego pojawiło się w małej Hondzie?

Honda MSX125 Grom na rok 2025 zyskała nowy, ostrzejszy kształt zbiornika i przeprojektowane panele boczne. To jednak nie koniec, ponieważ pod silnikiem pojawiła się osłona, która sprawia, że kształt motocykla jest pełniejszy. Nowe nadwozie zostało zaprojektowane tak, by łatwo je było zdemontować. Dzięki temu można łatwo zaszaleć z formą.

NAS Analytics TAG

Jeżeli jednak wolicie mniej inwazyjną personalizację, to nowy kształt po prostu daje więcej miejsca na umieszczenie różnego rodzaju grafik, naklejek lub oklein. Wraz z nową odsłoną modelu Honda wprowadza do katalogu akcesoriów dedykowane osłony dłoni, osłonę licznika, sakwy, tylny bagażnik i torbę na siedzenie pasażera. Motocykl będzie dostępny w kolorach Candy Blue, Pearl White oraz Matte Black Metallic.

Jeśli chodzi o specyfikację, to motocykl nadal jest napędzany chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 125 cm3, który współpracuje z 5-biegową przekładnią. Deklarowane zużycie paliwa jest na poziomie zaledwie ok. 1,5 l na 100 km. Zawieszenie składa się z widelca upside-down i centralnie umieszczonego tylnego amortyzatora. Motocykl porusza się na kołach o średnicy 12 cali.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr