tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda - terenowy skuter i samochd z silnikiem z MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda - terenowy skuter i samochd z silnikiem z MotoGP

Autor: Beavis 2015.08.31, 14:05 2 Drukuj

Koncepcyjny rysunek może potwierdzać, że Honda pracuje nad uterenowionym skuterem. W tym samym czasie plotki na temat samochodu wyposażonego w silnik z RC213V zostały potwierdzone.

Do koncepcyjnego rysunku dotarli blogerzy z Lanesplitter. Honda rzekomo pracuje nad uterenowionym skuterem skierowanym na azjatycki rynek. Jednoślad z obrazka obok miałby być połączeniem Wave’a 110 (którego mieliśmy okazję testować) z MSX-em 125. Skuter byłby nieco wyższy, wyposażony w a’la terenowe opony oraz handguard’y.

NAS Analytics TAG

W tym samym czasie potwierdzono plotki na temat planu budowy samochodu wyposażonego w jednostkę napędową z MotoGP. Informacji póki co jest bardzo mało, ale wiadomo, że centra projektowe z Asaki i Wako (motocyklowe i samochodowe) będą wspólnie pracować nad Projektem 2&4. Mowa o lekkim roadsterze z silnikiem z RC213V. Póki co nie wiadomo, czy Honda ma zamiar korzystać z silnika w specyfikacji znanej z MotoGP czy z drogowej wersji V-S, która nie przekracza 160 KM.

Samochód Hondy wydaje mi się pójściem w stronę, którą kilka lat temu obrał KTM z modele X-Bow. Honda nie może jednak zapominać, że mariaż KTM-a z VW niekoniecznie był sprzedażowym hitem. A może Japończycy chcieliby wejść w niszę obsadzona przez Mazdę MX-5? Inną opcją może być chęć budowy "małego NSX-a", o którym mówi się już od kilku lat. Honda NSX to sportowy egzotyk, który w tym roku wrócił w zupełnie nowej formie. Mały NSX miałby być tańszą wersją, duchowym następcą Hondy S2000.

To jak, terenowy skuter czy roadster z silnikiem z Grand Prix?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr