tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W 10 koni po Norwegii. Dwóch kumpli w epickiej podróży na 125 cm3 [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W 10 koni po Norwegii. Dwóch kumpli w epickiej podróży na 125 cm3 [FILM]

Autor: Raff 2018.03.21, 16:42 Drukuj

Ilu koni mechanicznych potrzeba, by objechać Norwegię? Tym przewrotnym pytaniem zachęcamy was do obejrzenia filmów z podróży po tym pięknym kraju na 10-konnych Hondach Grom (MSX125).

Podróżować można wszystkim - to zdanie jak mantrę powtarzamy sobie testując najróżniejsze motocykle. Im dłużej to robimy, tym mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że im mniejsza pojemność, tym większa przygoda.

Do podobnego wniosku doszło dwóch kumpli ze Szwecji. Postanowili na 10-konnych Hondach Grom (w Polsce znamy je jako MSX125) przemierzyć Norwegię. Pomysł okazał się strzałem w 10, a pierwszy film z ich podróży pokazuje kawał prawdziwej męskiej przygody.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę