tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W 10 koni po Norwegii. Dwóch kumpli w epickiej podróży na 125 cm3 [FILM]

W 10 koni po Norwegii. Dwóch kumpli w epickiej podróży na 125 cm3 [FILM]

Autor: Raff 2018.03.21, 16:42 Drukuj

Ilu koni mechanicznych potrzeba, by objechać Norwegię? Tym przewrotnym pytaniem zachęcamy was do obejrzenia filmów z podróży po tym pięknym kraju na 10-konnych Hondach Grom (MSX125).

Podróżować można wszystkim - to zdanie jak mantrę powtarzamy sobie testując najróżniejsze motocykle. Im dłużej to robimy, tym mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że im mniejsza pojemność, tym większa przygoda.

Do podobnego wniosku doszło dwóch kumpli ze Szwecji. Postanowili na 10-konnych Hondach Grom (w Polsce znamy je jako MSX125) przemierzyć Norwegię. Pomysł okazał się strzałem w 10, a pierwszy film z ich podróży pokazuje kawał prawdziwej męskiej przygody.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę