tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jazda na gumie pod prąd receptą na viral? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jazda na gumie pod prąd receptą na viral?

Autor: M.B. 2017.04.27, 12:29 1 Drukuj

Patrząc na to, co wyprawia ten koleś mam w sobie dwa uczucia. Z jednej strony podziwiam jego umiejętności, a z drugiej boję się o jego życie… Ludzie kuszący los w ten sposób, w końcu się doigrają. A może nie…

Kto nigdy nie dał na gumę, niech pierwszy rzuci kamieniem… Prawda jest taka, że rozumiem tego typa. Dawniej wystarczyło sypnąć gumę długą na kilometr, wysoką na 2,5 średnicy koła i byłeś gość. Filmik w necie, dużo lajków, trochę hejtu i mogłeś się czuć jak gwiazda. A teraz? Wszystko już było! Co zrobić, żeby zaistnieć w necie? Może guma pod prąd, na przeciwległym pasie, miedzy jadącymi z przeciwka samochodami? Ok! Jak się uda, będzie dobry film. Udało się?

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę