tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuterem pod prąd. Z pasażerem, w deszczu, na drodze ekspresowej [FILM] NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Skuterem pod prąd. Z pasażerem, w deszczu, na drodze ekspresowej [FILM]

Autor: Raff 2019.11.04, 13:34 Drukuj

Jazda pod prąd staje się coraz większym problemem na naszych drogach. Trudno w to uwierzyć, ale są kierowcy, którzy nie ogarniają nie tylko znaków drogowych, ale całej infrastruktury zaprojektowanej tak, by bezpiecznie prowadzić w odpowiednim kierunku.

NAS Analytics TAG

Oto przykład sprzed dosłownie kilku dni. Jeden z kierowców nagrał skuterzystę jadącego w deszczu, na ruchliwej ekspresówce S5, z pasażerem… pod prąd. Brak słów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę