tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Autostrad pod prd we mgle czyli dlaczego nie kady powinien mie prawo jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Autostrad pod prd we mgle czyli dlaczego nie kady powinien mie prawo jazdy

Autor: Rafa Raff Betnarski 2018.02.01, 10:26 1 Drukuj

Dwa przypadki jazdy autostradą pod prąd zarejestrowała policja w ciągu zaledwie dwóch dni. W obu przypadkach kierującym zatrzymano uprawnienia, w jednym dodatkowo postawiono zarzuty prokuratorskie.

Obie sytuacje miały miejsce na autostradzie A1. W czwartek, 25 stycznia patrol drogówki z Gliwic nagrał Daewoo Lanosa, który wjazdem na autostradę poruszał się pod prąd. Po krótkim pościgu i zatrzymaniu okazało się, że kierująca samochodem 31-latka tak bardzo się spieszyła, że nie mogła czekać na rozładowanie korka do zjazdu.

NAS Analytics TAG

Druga sytuacja miała miejsce dwa dni później. Tam z kolei kierująca Seatem Ibizą 61-letnia kobieta, zorientowała się, że jedzie nie w tę stronę, w którą zaplanowała. Zawróciła samochód i przez 5 kilometrów jechała pod prąd pasem awaryjnym. Co gorsza warunki na drodze były wówczas tragiczne - panowała gęsta mgła.

Kobieta po zatrzymaniu, usiłowała przekupić policjantów drogówki, by nie zabierali jej prawa jazdy. Stróżowie prawa nie skusili się jednak na propozycję. W zamian za to wystąpili do prokuratury o postawienie kobiecie zarzutów korupcyjnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr