tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elblg: instruktor nauki jazdy zawraca kierowc, ktry wjeda pod prd na S7
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elblg: instruktor nauki jazdy zawraca kierowc, ktry wjeda pod prd na S7

Autor: Raff 2020.11.16, 14:47 Drukuj

Dzięki przytomności umysłu i zdecydowanej reakcji instruktora nauki jazdy, kierowca seata być może uniknął katastrofy. Próbował bowiem wjechać pod prąd na drogę ekspresową S7 koło Elbląga.

Filmy z kierowcami, którzy jeżdżą pod prąd coraz częściej pojawiają się w internecie. Dalecy jestesmy od wniosku, że jeździmy coraz gorzej - chodzi raczej o gwałtownie rosnącą popularność rejestratorów jazdy.

NAS Analytics TAG

Tym razem do niebezpiecznej sytuacji doszło na węźle Elbląg Wschód. Instruktor nauki jazdy, w trakcie jazdy szkoleniowej zauważył seata, który próbował wjechać na ekspresówkę S7. Instruktor zajechał drogę seatowi i wymusił na jego kierowcy zawrócenie. Kto wie czy dzięki tej reakcji nie uratował kierowcy życia.

Instruktor, Przemysław Olszak, za zdecydowaną postawę wobec niebezpieczeństwa, odebrał podziękowania od Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Funkcjonariusze prowadzą też dochodzenie w tej sprawie, niewykluczone, że kierowca seata zostanie skierowany na egzamin sprawdzający kwalifikacje do jazdy samochodem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr