tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łuków: kobieta z UK jechała pod prąd na podwójnym gazie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Łuków: kobieta z UK jechała pod prąd na podwójnym gazie [FILM]

Autor: Jakub Olkowski 2020.09.23, 15:09 Drukuj

Policjanci z Łukowa nie kryli zdziwienia, gdy zauważyli samochód jadący po lewej stronie jezdni a następnie pokonujący rondo pod prąd. Po wszystkim pojazd minął ich, jakby nic się nie stało. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowcą jest kobieta, która właśnie przyjechała z Anglii.

Żeby uwiarygodnić swoją wersję pokazała dokument brytyjskiego prawa jazdy. Okazało się, że owa mieszkanka przybyła odwiedzić rodzinę, na wyspach mieszka od wielu lat i pomieszały jej się kierunki jazdy. Niestety, wynika badania potwierdził, że prawdziwym powodem, dla którego 42 latka pochodząca z okolic Łukowa wciąż myślała, że jest w Anglii okazał się być alkohol. Alkomat wskazał promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

NAS Analytics TAG

Kobieta straciła prawo jazdy a ponadto wkrótce trafi przed sąd. Grozi jej grzywna i minimum 3 letni zakaz prowadzenia pojazdów a ponadto nawet do 2 lat więzienia...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę