tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ryki: 75-latek jecha skuterem pod prd po trasie ekspresowej S17
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ryki: 75-latek jecha skuterem pod prd po trasie ekspresowej S17

Autor: Janusz Bbenek 2020.09.04, 13:52 Drukuj

W ostatni wtorek na drodze ekspresowej S17 w okolicach Ryk nieomal doszło do tragedii. Starszy pan poruszał się skuterem "pod prąd". Przed bardzo prawdopodobną tragedią uratował go (i zapewne nie tylko jego) jeden z kierowców, który zatrzymał się na pasie awaryjnym. 

Lubelscy policjanci otrzymali to zgłoszenie ok. godziny 9.00 rano. O sytuacji informowało kilku kierowców jadących odcinkiem S17 w stronę Lublina. Tą samą częścią trasy, ale w przeciwnym kierunku, jechał 75-letni mężczyzna na skuterze. Nie trzeba przypominać, jak skrajnie niebezpieczna jest to sytuacja na drodze, na której pojazdy jadą 120 km/h, a najczęściej jeszcze szybciej. 

NAS Analytics TAG

Jak przekazała na swojej stronie lubelska policja: na wskazany odcinek trasy natychmiast zostali skierowani policjanci. Na szczęście nie doszło do tragedii. Kierującym jednośladem "zaopiekował się" jeden ze zgłaszających, który zatrzymał się na pasie awaryjnym i dał mu znać, że porusza się złym pasem. 75-letni mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć w jaki sposób tam się znalazł.

Film jest w tej kompilacji, od 6:30: 

O dalszych losach pechowego skuterzysty oraz grożących mu karach niestety nic nie wiadomo. Nie jest to odosobniony przypadek. O wjazdach na ekspresówki i autostrady "pod prąd" słyszymy regularnie i najczęściej dotyczy to starszych kierowców, którzy tracą orientację w gąszczu zjazdów i ślimaków. Dlatego nawet na teoretycznie bezpiecznych i komfortowych trasach szybkiego ruchu należy zachować czujność i w każdej chwili spodziewać się nietypowych sytuacji. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr