tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pechowiec roku na skuterze. Jego jazd zakoczyo urwane koo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pechowiec roku na skuterze. Jego jazd zakoczyo urwane koo

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.05, 13:57 Drukuj

Kilka razy miałem okazję jeździć skuterami o najmniejszych pojemnościach po głównych arteriach Warszawy. Mierne osiągi były utrudnieniem dla innych uczestniów ruchu, przyznam, że sam miałem duży stres bojąc się, że zaraz mnie "zdejmie" autobus, albo niewielkie koła nie dadzą rady na sporych dziurach.

NAS Analytics TAG

Jak się okazuje, to nie jedyne lęki, jakie powinien mieć użytkownik skuterów. Dlaczego? Bo możecie oberwać np. rozpędzonym kołem z ciężarówki. Nie wierzycie? Zobaczcie poniższy film...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr