tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Byk atakuje skuterzystw na stacji benzynowej. Gdy gniew rolnika przejdzie na zwierz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Byk atakuje skuterzystw na stacji benzynowej. Gdy gniew rolnika przejdzie na zwierz

Autor: Alonzo 2020.10.24, 18:32 Drukuj

Jaki pan taki kram. To przysłowie zdaje się odnosić również do rolników i ich trzody. Na filmie to nie rolnik okazuje agresję wobec użytkowników jednośladów, ale jego byk.

Pamiętacie filmy z serii "Angry People Vs. Bikers"? Motocykliści enduro i motocross często wywołują agresję u osób, mieszkających na wsi. Linki rozwieszane między drzewami, ostre przedmioty ukryte w trawie i inne. Okazuje się, że takie reakcje nie są obce również hodowlanym zwierzętom. Oto dowód:

NAS Analytics TAG

Byk zaatakował dwie dziewczyny, jadące skuterem. Poszkodowane chciały się schronić na stacji benzynowej. Liczyły, że może światło i kamery monitoringu zmniejszą trochę zapał agresora. Przeliczyły się. Gdy zeskoczyły ze skutera, bym zaatakował pojazd i zdemolował dystrybutor stacji benzynowej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr