tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Byk wzi motocyklist na rogi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Byk wzi motocyklist na rogi

Autor: M.B. 2017.07.20, 15:17 Drukuj

Każdy kontynent, a nawet każdy kraj ma swoją specyfikę ruchu publicznego. Jeżdżąc po Węgrzech może zaskoczyć was zaparkowany na środku pasa samochód, w Anglii ruch lewostronny, a w Indiach? Nie dość, że ruch jest lewostronny, to jeszcze bydło na ulicy, które… może zaatakować.

W naszym kraju zdarzały się przypadki wjechania motocyklem, czy samochodem w zwierzęta gospodarskie. W Indiach jest to normalka. Krowy, które przez wyznawców hinduizmu otoczone są czcią, mogą robić praktycznie wszystko, na co mają ochotę. Nawet, jeżeli chcą wziąć na rogi przejeżdżającego właśnie motocyklistę…

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr