tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ponad 320 km/h i... stado krów na autostradzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ponad 320 km/h i... stado krów na autostradzie

Autor: Don Pedro 2018.06.30, 11:51 7 Drukuj

Widzieliśmy już w sieci wiele dziwnych rzeczy, ale nieustannie pojawiają się takie, które na nowo nas zaskakują… Tym razem w kadrze uchwyconym z pokładu motocykla jadącego z prędkością ponad 300 km/h, nagle pojawia się stado beztrosko spacerujących krów…

Nic nie wskazuje na to, aby akcja rozgrywała się w Indiach, więc z całą pewnością nie były to "święte krowy". Skąd zatem znalazły się w takim miejscu?

NAS Analytics TAG

W komentarzach pod filmem najwięcej polubieni zebrał ten, w którym ktoś napisał, że "prędkość ratuje życie, bo gdyby motocykliści jechali wolniej, to napotkaliby te krowy na środku jedni, a nie dopiero wbiegające z pobocza…". Pozostawiamy Was z tym bez zbędnego komentarza.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę