tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotoradary na autostradach. Inspekcja Transportu Drogowego zaprzecza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotoradary na autostradach. Inspekcja Transportu Drogowego zaprzecza

Autor: Raff 2018.08.02, 13:50 Drukuj

Nie mamy konkretnych planów rozbudowy sieci fotoradarów o autostrady - zapewnia Inspekcja Transportu Drogowego. Do ważnych ustaleń dotarł portal wp.pl.

Od wielu dni nieustannie jesteśmy bombardowani informacjami o planach rozszerzenia sieci fotoradarów także na autostrady. Pierwszą jaskółką tych zmian ma być fotoradar, który stanął na węźle Sośnica, przy zjeździe z autostrady A1 na A4. Tymczasem, jak ustalił portal wp.pl, Inspekcja Transportu Drogowego nie ma żadnych planów związanych z autostradami.

NAS Analytics TAG

Fotoradary na autostradach nie są ani niczym nowym, ani niezwykłym - z powodzeniem funkcjonują w wielu krajach Europy, choćby w Austrii czy we Francji. Ustawienie ich w Polsce jest zatem tylko kwestią czasu, nie ma w tym nic dziwnego.

Jednak Główny Inspektorat Transportu Drogowego zaprzecza jakoby miał jakieś konkretne plany związane z instalowaniem fotoradarów na autostradach. Dokumentacja złożona do Centrum Unijnych Projektów Transportowych celem uzyskania dofinansowania uwzględnia wszystkie drogi, autostrady dopisano tam tylko z powodów formalnych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr