tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotoradary na autostradach. Inspekcja Transportu Drogowego zaprzecza NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotoradary na autostradach. Inspekcja Transportu Drogowego zaprzecza

Autor: Raff 2018.08.02, 13:50 Drukuj

Nie mamy konkretnych planów rozbudowy sieci fotoradarów o autostrady - zapewnia Inspekcja Transportu Drogowego. Do ważnych ustaleń dotarł portal wp.pl.

Od wielu dni nieustannie jesteśmy bombardowani informacjami o planach rozszerzenia sieci fotoradarów także na autostrady. Pierwszą jaskółką tych zmian ma być fotoradar, który stanął na węźle Sośnica, przy zjeździe z autostrady A1 na A4. Tymczasem, jak ustalił portal wp.pl, Inspekcja Transportu Drogowego nie ma żadnych planów związanych z autostradami.

NAS Analytics TAG

Fotoradary na autostradach nie są ani niczym nowym, ani niezwykłym - z powodzeniem funkcjonują w wielu krajach Europy, choćby w Austrii czy we Francji. Ustawienie ich w Polsce jest zatem tylko kwestią czasu, nie ma w tym nic dziwnego.

Jednak Główny Inspektorat Transportu Drogowego zaprzecza jakoby miał jakieś konkretne plany związane z instalowaniem fotoradarów na autostradach. Dokumentacja złożona do Centrum Unijnych Projektów Transportowych celem uzyskania dofinansowania uwzględnia wszystkie drogi, autostrady dopisano tam tylko z powodów formalnych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę