tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inspekcja Transportu Drogowego demontuje fotoradary. Powód jest niewiarygodny... Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inspekcja Transportu Drogowego demontuje fotoradary. Powód jest niewiarygodny...

Autor: Raff 2018.11.02, 16:39 1 Drukuj

Inspekcja Transportu Drogowego usuwa fotoradary Fotorapid z masztów. Powód? Brak ważnej legalizacji i umowy serwisowej na urządzenia. Sami nie wiemy czy to już straszne, czy jeszcze śmieszne.

Inspekcja Transportu Drogowego znana jest z bardzo swobodnego podejścia do obowiązujących przepisów. Nie jest dla inspektorów problemem korzystanie z nielegalnych urządzeń, anie stosowanie niezgodnych z prawem procedur.

__________________________________________

Ja informuje portal brd24.pl, ITD rozpoczęła demontaż fotoradarów Fotorapid z żółtych masztów, którymi zarządza. Powodem tej decyzji jest brak ważnej polskiej homologacji. Do tej pory nie podpisano także umowy serwisowej na urządzenia.

Działalność ITD bardzo nas zastanawia. Niedawno łódzki sąd wskazał na brak legalizacji fotoradarów Ramet, których inspekcja ma prawie 50. Teraz okazuje się, że kolejne 250 urządzeń nie ma polskiej homologacji. Co się dzieje z tą instytucją? Ktoś tam w ogóle za coś odpowiada?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę