tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kobieta kurą uszkodziła motocykl. Tak, kurą...
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kobieta kurą uszkodziła motocykl. Tak, kurą...

Autor: MB 2018.10.28, 10:31 1 Drukuj

Wiejskie drogi bywają niebezpieczne. Nieoświetlony nocą traktor, pijany człowiek wężykiem idący poboczem, czy puszczone samopas zwierzęta gospodarskie. Ostatnio jedna kura z podkarpackiego narobiła trochę problemów motocykliście.

23-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, woj. podkarpackie, poruszał się na motocyklu drogą gminną w Komorowie. Nagle, bez żadnej zapowiedzi, kura wyskoczyła przed jego pojazd. Motocyklista uniknął zderzenia z nią, ale niestety nie utrzymał się na kołach. Na szczęście nic mu się nie stało, ale uszkodzeniu uległ motocykl.

NAS Analytics TAG

Motocyklista o zdarzeniu zawiadomił komisariat policji w Kolbuszowej. Policjanci przyjechali na miejsce, gdzie "ustalili" właścicielkę niedoszłej samobójczej kury. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 250 zł za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia (art. 77 Kodeksu wykroczeń). Kurę puszczono wolno - tym razem jednak na terenie posesji.

Motocyklista może ubiegać się o zadośćuczynienie za poniesione straty finansowe, ale z tego co wiemy kura nie była ubezpieczona (to nie żart istnieje coś takiego jak ubezpieczenie OC zwierząt gospodarskich).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę