tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podziękowania motocyklistki dla policjantów z otwockiej drogówki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podziękowania motocyklistki dla policjantów z otwockiej drogówki

Autor: Redakcja 2018.11.20, 16:20 Drukuj

W kontaktach motocyklistów z funkcjonariuszami drogówki wciąż zbyt dużo jest wzajemnych animozji, dlatego cenimy wszystkie przykłady pozytywnych działań. Motocyklistka z Warszawy, po nieszczęśliwym wypadku pod Otwockiem, została bardzo przyjemnie zaskoczona profesjonalizmem i przyjaznym nastawieniem dwóch policjantów, którym postanowiła podziękować w oficjalnym liście.

Do Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku przyszedł niedawno odręcznie napisany list od 35-letniej motocyklistki z Warszawy, która serdecznie podziękowała w nim za wzorową postawę dwóch jego podwładnych. 1 listopada kobieta uległa wypadkowi w okolicach Karczewa, a czynności związane z tym wydarzeniem wykonywało dwóch policjantów: sierżant sztabowy Tomasz Strużyński i sierżant Marcin Sałatowski.

NAS Analytics TAG

Funkcjonariusze wykonywali swoje obowiązki bardzo sprawnie, dbając przy tym o dobre samopoczucie półprzytomnej poszkodowanej. Odwiedzili ją także w szpitalu, wykazując zainteresowanie stanem zdrowia i pośrednicząc w kontakcie z zaniepokojonym narzeczonym.

list do policji

Bardzo cieszą nas takie przykłady, choć oczywiście w policji, jak w każdej instytucji, zawsze można trafić na nieprzyjemnego służbistę. Tym bardziej należy doceniać tych, którzy swoją robotę, niełatwą przecież, wykonują profesjonalnie i z sercem.

Źródło: iotwock.info

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę