tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici uratowali toncego mczyzn [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici uratowali toncego mczyzn [FILM]

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.11, 10:25 Drukuj

Zdarzenie miało miejsce w turystycznej miejscowości Złoty Potok, położonej na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Pijany mężczyzna postanowił przepłynąć jeden z tamtejszych zbiorników wodnych. Uratowała go grupa motocyklistów, przypadkowo obecnych na pomoście.

O tym, że alkohol i wyczyny pływackie nie idą w parze wiadomo nie od dziś. Nie powstrzymuje to jednak kolejnych pijanych śmiałków we wchodzeniu do głębokiej wody oraz narażaniu siebie i innych. Tym razem w miejscowości Złoty Potok pewien mężczyzna po ewidentnym "zabiegu" wszedł do jednego z trzech tamtejszych jeziorek, z zamiarem jego przepłynięcia.

NAS Analytics TAG

Nieruchomo unoszącego się na wodzie mężczyznę zauważyli ludzie chodzący po drewnianym pomoście. Była wśród nich grupa motocyklistów z podróżniczej ekipy Motoróżni Brygada RR, która właśnie miała postój i zeszła nad wodę, by nakręcić kilka filmików. Jeden z jej członków podjął szybką decyzję i wskoczył do wody, by pomóc tonącemu. Pozostali motocykliści wyciągnęli ich na brzeg.

Brawa za wzorową postawę i sprawnie przeprowadzoną akcję!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr