tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści uratowali tonącego mężczyznę [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykliści uratowali tonącego mężczyznę [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.11, 10:25 Drukuj

Zdarzenie miało miejsce w turystycznej miejscowości Złoty Potok, położonej na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Pijany mężczyzna postanowił przepłynąć jeden z tamtejszych zbiorników wodnych. Uratowała go grupa motocyklistów, przypadkowo obecnych na pomoście.

O tym, że alkohol i wyczyny pływackie nie idą w parze wiadomo nie od dziś. Nie powstrzymuje to jednak kolejnych pijanych śmiałków we wchodzeniu do głębokiej wody oraz narażaniu siebie i innych. Tym razem w miejscowości Złoty Potok pewien mężczyzna po ewidentnym "zabiegu" wszedł do jednego z trzech tamtejszych jeziorek, z zamiarem jego przepłynięcia.

NAS Analytics TAG

Nieruchomo unoszącego się na wodzie mężczyznę zauważyli ludzie chodzący po drewnianym pomoście. Była wśród nich grupa motocyklistów z podróżniczej ekipy Motoróżni Brygada RR, która właśnie miała postój i zeszła nad wodę, by nakręcić kilka filmików. Jeden z jej członków podjął szybką decyzję i wskoczył do wody, by pomóc tonącemu. Pozostali motocykliści wyciągnęli ich na brzeg.

Brawa za wzorową postawę i sprawnie przeprowadzoną akcję!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę