tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 O włos - Mazda wyprzedza motocyklistę po trawie na autostradzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

O włos - Mazda wyprzedza motocyklistę po trawie na autostradzie

Autor: Alonzo 2019.08.11, 14:38 48 Drukuj

Trudno wymyślić wstęp do tego filmu. Głównym problemem w naszym kraju jest to, że gdy w całej Europie najważniejsze odcinki autostrad już od lat są trzypasmowe, u nas ktoś uznał, że wystarczą dwa pasy. W efekcie obowiązuje na naszych autostradach ograniczenie do 140 km/h, ale na najbardziej uczęszczanych kierunkach, szczególnie tych bezpłatnych, trudno jest przekroczyć 90 km/h. To rodzi frustrację u kierowców szybszych pojazdów, a frustracja nie jest przyjacielem trzeźwego myślenia.

To, co zrobił kierowca tej Mazdy, zasługuje na przykładne napiętnowanie. W tym przypadku się udało, ale film niżej możecie zobaczyć, do czego prowadzą takie manewry:

NAS Analytics TAG

Film 1 - wyprzedzanie motocykla przez Mazdę częściowo po pasie zieleni:

 

 

Film 2 - inna wersja podobnego manewru, tu już zabrakło tych "paru centymetrów":

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 22
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę