Atak węża na motocyklistę, czy odwrotnie?

Autor: P.B. 2017.04.20, 10:31 Drukuj

Możemy narzekać na atak zimy w połowie kwietnia, deszczowe weekendy i niską temperaturę, ale wciąż pozostaje pocieszenie, że nie atakują nas na drogach węże…

Zdarzenie zostało nagrane kamerą zamontowaną w samochodzie jadącym za motocyklistą. Choć napisy na filmie sugerują, że to motocyklista miał być zaatakowany przez węża, można na całą sytuację spojrzeć zupełnie inaczej. Punkt widzenia zależy przecież od punktu siedzenia. Jest wielce prawdopodobne, że to wąż poczuł się zagrożony widząc jadący na niego pojazd i zareagował w ten, a nie inny sposób, aby się bronić. Koniec końców motocyklista wyszedł z tego spotkania bez szwanku, a wąż prawdopodobnie został przejechany przez samochód.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę