tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niespodziewany uczestnik wycigu Moto3 w Mugello
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niespodziewany uczestnik wycigu Moto3 w Mugello

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.06, 12:07 Drukuj

Wyścigi motocyklowe rozgrywane na zamkniętych torach są wielokrotnie bezpieczniejsze dla zawodników niż zawody uliczne, co nie znaczy, że da się tam wyeliminować wszystkie niespodziewane sytuacje. Kompaktowi, zwinni i szybcy przedstawiciele dzikiej fauny zawsze znajdą sposób, by ominąć zabezpieczenia i znaleźć się w nieodpowiednim miejscu, np. tuż przed pędzącym motocyklem.

Zwycięzca niedzielnego wyścigu klasy Moto3 o GP Włoch na torze Mugello, Jorge Martin, może mówić o sporym szczęściu. Na jego drodze znalazł się intruz i tym razem nie był to zwyczajowy pijany kibic z gołymi czterema literami, tylko futrzasty zając. Obaj panowie to spece od wysokich prędkości i refleksu, więc dzięki odrobinie współpracy udało się uniknąć kolizji, prawdopodobnie fatalnej w skutkach dla obu stron.

NAS Analytics TAG

Martin nieznacznie odbił w lewo, a zając zaliczył w przeciwnym kierunku wyjście z progu godne Adama Małysza w okresie Złotego Wąsa. Skończyło się na strachu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr