Motocyklista ratuje niesfornego psa na autostradzie

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.11, 09:45 2 Drukuj

Niecodzienną sytuację zarejestrowała kamera motocyklisty jadącego jedną z rosyjskich autostrad. Na jezdnię wpadł mały pudel, ciągnący za sobą smycz i rozpaczliwie szukający drogi ucieczki z szerokiego pasa asfaltu. Przytomny kierowca motocykla dogonił i uratował zwierzę, które mogło skończyć przygodę z ziemską karmą szybko i boleśnie.

Kto wbił się kiedyś 125-tką bez świateł na ruchliwą autostradę w czasie deszczu, ten wie, jak nieswojo mógł się poczuć mały pies, który najprawdopodobniej uciekł właścicielowi i wybrał bardzo zły kierunek. Mimo znakomitej kondycji, udowodnionej długim sprintem, byłby bez szans wśród pędzących aut. Na szczęście świadkiem sytuacji był motocyklista, który asekurował przerażone zwierzę i któremu ostatecznie udało mu się nadepnąć na smycz i zatrzymać uciekiniera. Koty żyją podobno dziewięć razy, ten konkretny pies dostał drugie życie.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę