tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mały pasażer, pełne wyposażenie - z psem na motocyklu [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mały pasażer, pełne wyposażenie - z psem na motocyklu [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.10, 11:23 4 Drukuj

Od czasu "Psa, który jeździł koleją" wiele się zmieniło w naszym podejściu do zwierząt, przynajmniej tych domowych. Właściciele dbają o nie jak o własne dzieci, co oczywiście nie uszło uwadze producentów wszelkiej maści akcesoriów. Tankbag na małego psa i mikrokask? Proszę bardzo. Tiffi, Fifi, Edgar, Lola, czy jak tam nazywa się ten rasowy piesek, jest teraz pełnoprawnym, choć kompaktowym motocyklistą.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę