tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomerda ogonem, przywiezie z imprezy. O psie, ktry jedzi… motocyklem [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomerda ogonem, przywiezie z imprezy. O psie, ktry jedzi… motocyklem [FILM]

Autor: Raff 2019.11.03, 12:01 Drukuj

O tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, przekonywać nikogo nie trzeba. Okazuje się jednak, że poza niewątpliwie przydatnymi cechami jak merdanie ogonem czy kładzeniem głowy na nodze, psi ród posiada nieodkryte talenty.

NAS Analytics TAG

Nieodkryte przez większość, bowiem w Brazylii pewien dżentelmen zorientował się, że jego pies posiada predyspozycje do kierowania jednośladem. Szczęśliwy właściciel natychmiast wykorzystał to do wygodnej podróży na miejscu pasażera, oddając swojemu psu miejsce za kierą.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr