tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomerda ogonem, przywiezie z imprezy. O psie, który jeździł… motocyklem [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomerda ogonem, przywiezie z imprezy. O psie, który jeździł… motocyklem [FILM]

Autor: Raff 2019.11.03, 12:01 Drukuj

O tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, przekonywać nikogo nie trzeba. Okazuje się jednak, że poza niewątpliwie przydatnymi cechami jak merdanie ogonem czy kładzeniem głowy na nodze, psi ród posiada nieodkryte talenty.

NAS Analytics TAG

Nieodkryte przez większość, bowiem w Brazylii pewien dżentelmen zorientował się, że jego pies posiada predyspozycje do kierowania jednośladem. Szczęśliwy właściciel natychmiast wykorzystał to do wygodnej podróży na miejscu pasażera, oddając swojemu psu miejsce za kierą.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę