tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sprzedam Opla. Ten chłopak zrobił coś genialnego! [FILM] NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Sprzedam Opla. Ten chłopak zrobił coś genialnego! [FILM]

Autor: Raff 2019.11.09, 18:32 2 Drukuj

Nie jest to post motocyklowy, ale prezentujemy wam ten film, by pokazać niesłychaną kreatywność człowieka, który chciał sprzedać swój samochód.

Genialne wyczucie konwencji reportażu telewizyjnego, umiejętnie dobrana muzyka, zaangażowani w projekt przyjaciele - to wszystko daje genialny w swej prostocie efekt. Mamy nadzieję, że zainspiruje was to do podobnych działań podczas sprzedaży własnego motocykla lub samochodu!

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę