tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pies, ktry kocha freestyle motocross [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pies, ktry kocha freestyle motocross [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.27, 10:15 Drukuj

Do tej pory widzieliśmy masę filmów z psami, których jedną z ulubionych aktywności są podróże motocyklowe ze swoimi właścicielami. Jednak tylko nieliczne czworonogi są na tyle odważne, że towarzyszą kierowcom nawet  czasie sportowych wygibasów, takich jak trening freestyle motocross. Jednym z nich jest ten sympatyczny psiak, nieco w typie pitbulla.

NAS Analytics TAG

Obrońców zwierząt i zdrowego rozsądku, którzy zapewne słusznie się oburzą narażaniem psa na niepotrzebne ryzyko, chcemy od razu uspokoić. W scenach kaskaderskich został on zastąpiony przez swojego klona, stworzonego w jednej z firm zajmujących się produkcją dokładnych replik zwierząt domowych. Brzmi dziwnie? A jednak, takie firmy działają w USA - można im zlecić zbudowanie nieśmiertelnej kopii naszego ukochanego pupila. Brzmi dziwnie? Cóż, jest klient, jest produkt.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr