tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wymarzony prezent - działający model 4-cylindrowego silnika rzędowego [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wymarzony prezent - działający model 4-cylindrowego silnika rzędowego [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.27, 09:11 Drukuj

Modelarstwo to często wstęp do prawdziwej życiowej pasji i kariery w większej skali - jako mechanik, inżynier, pilot czy kierowca. Przedstawiany dziś zaawansowany model silnika rzędowego to znakomity sposób, by poprzez zabawę poznać szczegóły budowy i zasadę działania spalinowych jednostek napędowych.

Model ten wykonany jest w większości z aluminiowych i stalowych części, których jest tu łącznie aż 357. Znajdziemy tu wszystkie dobrze znane elementy - cylindry, tłoki, wał korbowy i kompletny rozrząd z poruszającymi się zaworami. Dołączony do zestawu silniczek elektryczny wprawia to wszystko w ruch, pozwalając zobaczyć, jak poszczególne komponenty współpracują ze sobą w prawdziwej jednostce rzędowej.

NAS Analytics TAG

Całość montujemy za pomocą uczciwych śrub w czasie ok. 4 godzin. Model ten dostępny jest na Aliexpress w cenie ok. 1500 zł. Można tam również znaleźć mniejsze i tańsze jednostki, np. model starego motocyklowego singla.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę