tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ulep błyskawica. Zobacz co zatrzymał patrol brytyjskiej policji!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ulep błyskawica. Zobacz co zatrzymał patrol brytyjskiej policji!

Autor: Raff 2019.08.23, 11:03 Drukuj

Ten przedziwny motocykl elektryczny własnej roboty wzbudził zainteresowanie brytyjskiej policji. Patrol zatrzymał pojazd do kontroli, obawiając się, że może on nie posiadać dopuszczenia do ruchu. Okazało się jednak, że pomimo dziwacznego wyglądu, motocykl jest całkowicie legalny.

Poszycie, wykonane z drewna balsa, opakowań płatków Kelloggs i innych znalezionych naprędce materiałów, w połączeniu ze sprawną mechaniką, pozwoliło na osiągnięcie 120 km/h na autostradzie. Gratulujemy konstruktorowi odwagi!

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę