tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 7 lat pracy! Niesamowita retro trajka z silnikiem od BMW [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

7 lat pracy! Niesamowita retro trajka z silnikiem od BMW [FILM]

Autor: Raff 2019.11.16, 18:41 Drukuj

Silnik z BMW R100, rama i przednie zawieszenie z quada, do tego siedem lat ręcznej pracy. Ta trajka jest ze wszech miar wyjątkowa i godna uwielbienia.

Tim poświęcił tej konstrukcji siedem lat pracy. Celem było stworzenie trajki, nawiązującej do dawnych samochodów wyścigowych. Bazą do stworzenia tej niezwykłej trajki były motocykl BMW R100 i quad. Z motocykla pochodzi silnik i napęd, z quada część ramy i przednie zawieszenie.

NAS Analytics TAG

Większość elementów karoseryjnych Tim wykonał ręcznie z aluminium. Aby nadać swojemu pojazdowi eleganckiego sznytu retro, zastosował w nim elementy typowe dla dawnych wyścigówek, takie jak boczne wloty powietrza, czy charakterystyczny duży grill.

Jak wygląda i jeździ niesamowita trajka z bokserem od BMW? Zobaczcie sami!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr