tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 7 lat pracy! Niesamowita retro trajka z silnikiem od BMW [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

7 lat pracy! Niesamowita retro trajka z silnikiem od BMW [FILM]

Autor: Raff 2019.11.16, 18:41 Drukuj

Silnik z BMW R100, rama i przednie zawieszenie z quada, do tego siedem lat ręcznej pracy. Ta trajka jest ze wszech miar wyjątkowa i godna uwielbienia.

Tim poświęcił tej konstrukcji siedem lat pracy. Celem było stworzenie trajki, nawiązującej do dawnych samochodów wyścigowych. Bazą do stworzenia tej niezwykłej trajki były motocykl BMW R100 i quad. Z motocykla pochodzi silnik i napęd, z quada część ramy i przednie zawieszenie.

NAS Analytics TAG

Większość elementów karoseryjnych Tim wykonał ręcznie z aluminium. Aby nadać swojemu pojazdowi eleganckiego sznytu retro, zastosował w nim elementy typowe dla dawnych wyścigówek, takie jak boczne wloty powietrza, czy charakterystyczny duży grill.

Jak wygląda i jeździ niesamowita trajka z bokserem od BMW? Zobaczcie sami!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę