tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aluminiowa osłona silnika w górskiej szopie. Trudno uwierzyć w to, co jest na tym filmie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aluminiowa osłona silnika w górskiej szopie. Trudno uwierzyć w to, co jest na tym filmie

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.26, 14:27 Drukuj

Jeśli wydaje wam się, że produkcja części zamiennych to skomplikowana sprawa, zobaczcie na tego fachowca z "górskiej szopy". Proste, piaskowe formy a efekt, przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem zadowalający.

Co ciekawe, odlewanie w formach piaskowych to jeden z pierwszych, najprostszych i najbardziej popularnych sposobów produkcji części metalowych.

NAS Analytics TAG

Pewne zastrzeżenia można mieć tylko do faktu, że w układzie wlewowym brakuje miejsca, w którym zbierają się zanieczyszczenia. Tylko czy w tym detalu jednorodna struktura metalu ma kluczowe znaczenie?

Tak czy inaczej, poniższy film ma dwie wartości edukacyjne: pierwsza, dowiecie się z niego w uproszczonej formie, jaka jest idea odlewania piaskowego. Drugą jest to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet w warunkach garażowych jeśli bardzo wam zależy, możecie zrobić wszystko...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę