tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gabriel Marcinw wygrywa 7 i 8 rund mistrzostw Polski w trialu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gabriel Marcinw wygrywa 7 i 8 rund mistrzostw Polski w trialu

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.27, 15:43 Drukuj

Kolejne dwie rundy trialowych mistrzostw Polski odbyły się w miniony weekend w Nowym Targu. Znów bezkonkurencyjny okazał się król tej dyscypliny w naszym kraju - Gabriel Marcinów, który wygrał dwudniową rywalizację. 

W polskim trialu liczą się w tej chwili dwa nazwiska - Gabriel Marcinów i Michał Łukaszczyk. Choć obaj są wychowankami zasłużonego klubu AMK Gorce z Nowego Targu, który był gospodarzem weekendowych zmagań, to startują obecnie w barwach AMK Gliwice. 

NAS Analytics TAG

Władze nowotarskiego klubu pozyskały młodego i bardzo zdolnego zawodnika z Hiszpanii, Davida Alejandro Averando, który pierwszego dnia zawodów pokonał Łukaszczyka i tylko o włos przegrał z Marcinowem, a drugiego zajął trzecią lokatę. 

Gabriel Marcinów idzie póki co jak burza - w tym sezonie wygrał siedem z ośmiu rund. Co ważne, ten wspaniały i niezwykle sympatyczny zawodnik nie zostawia swoich umiejętności wyłącznie dla siebie - prowadzi własną szkołę trialu i zaraża pasją do tej dyscypliny szerokie grupy motocyklistów. Napisał również artykuł dla nas - sprawdźcie, dlaczego warto nie poprzestawać na kibicowaniu i samemu zainteresować się uprawianiem trialu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr