tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gabriel Marcinów wygrywa 7 i 8 rundę mistrzostw Polski w trialu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gabriel Marcinów wygrywa 7 i 8 rundę mistrzostw Polski w trialu

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.27, 15:43 Drukuj

Kolejne dwie rundy trialowych mistrzostw Polski odbyły się w miniony weekend w Nowym Targu. Znów bezkonkurencyjny okazał się król tej dyscypliny w naszym kraju - Gabriel Marcinów, który wygrał dwudniową rywalizację. 

W polskim trialu liczą się w tej chwili dwa nazwiska - Gabriel Marcinów i Michał Łukaszczyk. Choć obaj są wychowankami zasłużonego klubu AMK Gorce z Nowego Targu, który był gospodarzem weekendowych zmagań, to startują obecnie w barwach AMK Gliwice. 

NAS Analytics TAG

Władze nowotarskiego klubu pozyskały młodego i bardzo zdolnego zawodnika z Hiszpanii, Davida Alejandro Averando, który pierwszego dnia zawodów pokonał Łukaszczyka i tylko o włos przegrał z Marcinowem, a drugiego zajął trzecią lokatę. 

Gabriel Marcinów idzie póki co jak burza - w tym sezonie wygrał siedem z ośmiu rund. Co ważne, ten wspaniały i niezwykle sympatyczny zawodnik nie zostawia swoich umiejętności wyłącznie dla siebie - prowadzi własną szkołę trialu i zaraża pasją do tej dyscypliny szerokie grupy motocyklistów. Napisał również artykuł dla nas - sprawdźcie, dlaczego warto nie poprzestawać na kibicowaniu i samemu zainteresować się uprawianiem trialu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę