tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gabriel Marcinw wygrywa 7 i 8 rund mistrzostw Polski w trialu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gabriel Marcinw wygrywa 7 i 8 rund mistrzostw Polski w trialu

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.27, 15:43 Drukuj

Kolejne dwie rundy trialowych mistrzostw Polski odbyły się w miniony weekend w Nowym Targu. Znów bezkonkurencyjny okazał się król tej dyscypliny w naszym kraju - Gabriel Marcinów, który wygrał dwudniową rywalizację. 

W polskim trialu liczą się w tej chwili dwa nazwiska - Gabriel Marcinów i Michał Łukaszczyk. Choć obaj są wychowankami zasłużonego klubu AMK Gorce z Nowego Targu, który był gospodarzem weekendowych zmagań, to startują obecnie w barwach AMK Gliwice. 

NAS Analytics TAG

Władze nowotarskiego klubu pozyskały młodego i bardzo zdolnego zawodnika z Hiszpanii, Davida Alejandro Averando, który pierwszego dnia zawodów pokonał Łukaszczyka i tylko o włos przegrał z Marcinowem, a drugiego zajął trzecią lokatę. 

Gabriel Marcinów idzie póki co jak burza - w tym sezonie wygrał siedem z ośmiu rund. Co ważne, ten wspaniały i niezwykle sympatyczny zawodnik nie zostawia swoich umiejętności wyłącznie dla siebie - prowadzi własną szkołę trialu i zaraża pasją do tej dyscypliny szerokie grupy motocyklistów. Napisał również artykuł dla nas - sprawdźcie, dlaczego warto nie poprzestawać na kibicowaniu i samemu zainteresować się uprawianiem trialu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr