tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski Trial. Miadce zwycistwo Gabriela Marcinowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski Trial. Miadce zwycistwo Gabriela Marcinowa

Autor: Informacja prasowa 2019.10.31, 16:27 Drukuj

Mistrzostwa Polski Trial w Szklarskiej Porębie zakończyły się tak, jak mogliśmy się tego spodziewać - Gabriel Marcinów zapewnił sobie siódmy tytuł mistrzowski.

12-13 października w Szklarskiej Porębie odbyły się dwie ostatnie rundy mistrzostw Polski Trial. Szklarska Poręba to według zawodników najpiękniejszy teren do trialu w Polsce. Ogromne głazy, podjazdy, potoki i leśny teren to to, co trialowcy uwielbiają i właśnie to oferuje Szklarska Poręba uczestnikom mistrzostw.

NAS Analytics TAG

W sobotę i niedzielę zawodnicy mieli do przejechania 3 okrążenia i na każdym z nich 10 odcinków obserwowanych i punktowanych przez sędziów. Pogoda dopisała, podobnie jak frekwencja zawodników oraz kibiców.

A było co oglądać, bo zawodnicy mistrzostw Polski w najtrudniejszej grupie "A" momentami wyskakiwali z miejsca, na głazy o wysokości 3-4 metrów, a później zeskakiwali z nich na tylnym kole. Do szklarskiej Poręby wielokrotny mistrz Polski Gabriel Marcinów jechał walczyć o swój siódmy tytuł w karierze.

W sobotę Gabriel zdobył pierwsze miejsce, w niedzielę drugie, co sprawiło że zakończył sezon z ogromną przewagą nad drugim w klasyfikacji generalnej Michałem Łukaszczykiem, zwyciężając 8 z 10 rund mistrzostw Polski Trial.

- Jestem bardzo szczęśliwy z mojego siódmego tytułu, to był naprawdę ciężki i wymagający sezon, ponieważ poziom Polskiego Trialu ciągle idzie w górę, odcinki na zawodach są naprawdę wymagające i trzeba sporo trenować aby ciągle być na szczycie.

Ogromnie się cieszę że nadal udaje mi się wygrywać mimo że bardzo dużo pracuje, prowadząc własną szkołę trialu i sklep z motocyklami nie zostaje mi zbyt wiele czasu na trening, ale wkładam w swoją jazdę całe serce i 120% sił i okazuje się że finalnie jeszcze dobrze mi to wychodzi.

Oczywiście zapraszam do siebie do szkoły na szkolenia, jeśli ktoś ma ochotę spróbować czym jest trial lub chce podszkolić swoje umiejętności w jeździe off road motocyklem i czuć się bezpieczniej w terenie, nie trzeba mieć swojego sprzętu, posiadamy motocykle do wynajęcia dla dzieci i dorosłych - zachęca Gabriel Marcinów.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr