tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski Trial. Miadce zwycistwo Gabriela Marcinowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski Trial. Miadce zwycistwo Gabriela Marcinowa

Autor: Informacja prasowa 2019.10.31, 16:27 Drukuj

Mistrzostwa Polski Trial w Szklarskiej Porębie zakończyły się tak, jak mogliśmy się tego spodziewać - Gabriel Marcinów zapewnił sobie siódmy tytuł mistrzowski.

12-13 października w Szklarskiej Porębie odbyły się dwie ostatnie rundy mistrzostw Polski Trial. Szklarska Poręba to według zawodników najpiękniejszy teren do trialu w Polsce. Ogromne głazy, podjazdy, potoki i leśny teren to to, co trialowcy uwielbiają i właśnie to oferuje Szklarska Poręba uczestnikom mistrzostw.

NAS Analytics TAG

W sobotę i niedzielę zawodnicy mieli do przejechania 3 okrążenia i na każdym z nich 10 odcinków obserwowanych i punktowanych przez sędziów. Pogoda dopisała, podobnie jak frekwencja zawodników oraz kibiców.

A było co oglądać, bo zawodnicy mistrzostw Polski w najtrudniejszej grupie "A" momentami wyskakiwali z miejsca, na głazy o wysokości 3-4 metrów, a później zeskakiwali z nich na tylnym kole. Do szklarskiej Poręby wielokrotny mistrz Polski Gabriel Marcinów jechał walczyć o swój siódmy tytuł w karierze.

W sobotę Gabriel zdobył pierwsze miejsce, w niedzielę drugie, co sprawiło że zakończył sezon z ogromną przewagą nad drugim w klasyfikacji generalnej Michałem Łukaszczykiem, zwyciężając 8 z 10 rund mistrzostw Polski Trial.

- Jestem bardzo szczęśliwy z mojego siódmego tytułu, to był naprawdę ciężki i wymagający sezon, ponieważ poziom Polskiego Trialu ciągle idzie w górę, odcinki na zawodach są naprawdę wymagające i trzeba sporo trenować aby ciągle być na szczycie.

Ogromnie się cieszę że nadal udaje mi się wygrywać mimo że bardzo dużo pracuje, prowadząc własną szkołę trialu i sklep z motocyklami nie zostaje mi zbyt wiele czasu na trening, ale wkładam w swoją jazdę całe serce i 120% sił i okazuje się że finalnie jeszcze dobrze mi to wychodzi.

Oczywiście zapraszam do siebie do szkoły na szkolenia, jeśli ktoś ma ochotę spróbować czym jest trial lub chce podszkolić swoje umiejętności w jeździe off road motocyklem i czuć się bezpieczniej w terenie, nie trzeba mieć swojego sprzętu, posiadamy motocykle do wynajęcia dla dzieci i dorosłych - zachęca Gabriel Marcinów.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr