tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolenie z Gabrysiem za nami! Trial motocyklowy w Gsim Zakrcie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolenie z Gabrysiem za nami! Trial motocyklowy w Gsim Zakrcie

Autor: Informacja prasowa 2018.10.09, 11:02 Drukuj

Za nami cały weekend szlifowania motocyklowych umiejętności. Podczas trzydniowej imprezy z Gabrysiem Marcinów, 6-krotnym Mistrzem Polski w Trialu, nie zabrakło szkolenia techniki, ale także czystej sportowej rywalizacji.

W dniach 5-7 października ostatni raz w tym roku spotkaliśmy się w bieszczadzkim Gęsim Zakręcie. Gabryś Marcinów, 6-krotny Mistrz Polski w Trialu, poprowadził dwudniowe szkolenie. Pierwszy dzień to podział na dostosowane do umiejętności grupy. Rozgrzewka, później rozgrzewka na motocyklach i w końcu trening na elementach. Drugiego dnia więcej, mocniej i ciężej. Bo kto z Was próbował przesiadać się z jednego motocykla na drugi w trakcie jazdy?

NAS Analytics TAG

Łącznie było to około 10 godzin treningu pod czujnym okiem Gabrysia, na świetnie przygotowanym obiekcie. Belki, kamienie, ale także manewrowanie między drzewami - dla tych mniej zaawansowanych.

Wszystko się udało, jestem bardzo zadowolony! Mogę zdradzić, że w przyszłym roku będą cztery imprezy - dwie na wiosnę i dwie jesienią. Może uda zorganizować się także dwudniowe zawody i tygodniowe, rodzinne wczasy z trialem w Gęsim Zakręcie. Niedługo więcej informacji, zapraszamy! - komentował pod koniec weekendu Gabryś Marcinów.

Motocykl można oczywiście wypożyczyć, więc to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzupełnić swoje umiejętności, a przy okazji spędzić weekend w miłym towarzystwie. Nie obyło się oczywiście bez nutki rywalizacji. W niedzielę dla uczestników zorganizowano mini-zawody na siedmiu próbach.

Nie mogę być bardziej szczęśliwy, bo wszystko pięknie się udało. Przede wszystkim cieszy mnie, że jest tak duże zainteresowanie trialem, także w rekreacyjnym wydaniu. Marzy mi się, żeby do Gęsiego przyjeżdżały całe rodziny na trialówkach, dlatego w przyszłym roku planujemy zorganizować Wakacje z Trialem - dodaje Paweł Słomiński, właściciel Gęsiego Zakrętu.

Pointa: trial to idealny sposób na szkolenie motocyklowych umiejętności, przydatny dla każdego. Motocykla nie trzeba mieć, można wypożyczyć. Wiek, płeć, doświadczenie - nie mają najmniejszego znaczenia! Wystarczy zapisać się na trialowy weekend, zabrać rodzinę i spędzić niezapomniane chwile w miłym towarzystwie.

Więcej informacji:

FOTO: R. Kaźmierczak / wolne od praw autorskich

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr