tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolenie z Gabrysiem za nami! Trial motocyklowy w Gęsim Zakręcie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolenie z Gabrysiem za nami! Trial motocyklowy w Gęsim Zakręcie

Autor: Informacja prasowa 2018.10.09, 11:02 Drukuj

Za nami cały weekend szlifowania motocyklowych umiejętności. Podczas trzydniowej imprezy z Gabrysiem Marcinów, 6-krotnym Mistrzem Polski w Trialu, nie zabrakło szkolenia techniki, ale także czystej sportowej rywalizacji.

W dniach 5-7 października ostatni raz w tym roku spotkaliśmy się w bieszczadzkim Gęsim Zakręcie. Gabryś Marcinów, 6-krotny Mistrz Polski w Trialu, poprowadził dwudniowe szkolenie. Pierwszy dzień to podział na dostosowane do umiejętności grupy. Rozgrzewka, później rozgrzewka na motocyklach i w końcu trening na elementach. Drugiego dnia więcej, mocniej i ciężej. Bo kto z Was próbował przesiadać się z jednego motocykla na drugi w trakcie jazdy?

NAS Analytics TAG

Łącznie było to około 10 godzin treningu pod czujnym okiem Gabrysia, na świetnie przygotowanym obiekcie. Belki, kamienie, ale także manewrowanie między drzewami - dla tych mniej zaawansowanych.

Wszystko się udało, jestem bardzo zadowolony! Mogę zdradzić, że w przyszłym roku będą cztery imprezy - dwie na wiosnę i dwie jesienią. Może uda zorganizować się także dwudniowe zawody i tygodniowe, rodzinne wczasy z trialem w Gęsim Zakręcie. Niedługo więcej informacji, zapraszamy! - komentował pod koniec weekendu Gabryś Marcinów.

Motocykl można oczywiście wypożyczyć, więc to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzupełnić swoje umiejętności, a przy okazji spędzić weekend w miłym towarzystwie. Nie obyło się oczywiście bez nutki rywalizacji. W niedzielę dla uczestników zorganizowano mini-zawody na siedmiu próbach.

Nie mogę być bardziej szczęśliwy, bo wszystko pięknie się udało. Przede wszystkim cieszy mnie, że jest tak duże zainteresowanie trialem, także w rekreacyjnym wydaniu. Marzy mi się, żeby do Gęsiego przyjeżdżały całe rodziny na trialówkach, dlatego w przyszłym roku planujemy zorganizować Wakacje z Trialem - dodaje Paweł Słomiński, właściciel Gęsiego Zakrętu.

Pointa: trial to idealny sposób na szkolenie motocyklowych umiejętności, przydatny dla każdego. Motocykla nie trzeba mieć, można wypożyczyć. Wiek, płeć, doświadczenie - nie mają najmniejszego znaczenia! Wystarczy zapisać się na trialowy weekend, zabrać rodzinę i spędzić niezapomniane chwile w miłym towarzystwie.

Więcej informacji:

FOTO: R. Kaźmierczak / wolne od praw autorskich

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę