tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Baltic Ducati Weekend. Święto fanów włoskiej marki już w najbliższy weekend! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Baltic Ducati Weekend. Święto fanów włoskiej marki już w najbliższy weekend!

Autor: Informacja prasowa 2019.08.27, 12:04 Drukuj

Już 30 sierpnia rozpocznie się Baltic Ducati Weekend - wielkie spotkanie miłośników Ducati na Pomorzu. Organizatorzy: importer motocykli Ducati - Inter Cars S.A. oraz Ducati Klub Polska zaplanowali dla uczestników liczne atrakcje, których bazą będzie Autodrom Pszczółki.

To będzie prawdziwie czerwony weekend! Miłośnicy marki Ducati przyjadą z różnych stron Polski, a nawet spoza jej granic, aby wspólnie spędzić wspólnie dwa dni pełne atrakcji.

__________________________________________

Impreza rozpocznie się w piątek od rejsu statkiem po Zatoce Gdańskiej. Jednak to w sobotę będzie mieć miejsce kulminacyjny punkt programu, czyli aktywności na torze w Pszczółkach. Dla uczestników zostało zaplanowane całodzienne szkolenie z doskonalenia techniki jazdy, które przeprowadzi JC Group, a po tym nieco sportowych emocji z popołudniowymi jazdami dowolnymi oraz rywalizacja na torze ziemnym na pitbike.

W przerwach między jazdami nie będzie nudno. Organizatorzy przygotowali sklep z gadżetami, w którym będzie dostępna kolekcja odzieży i akcesoriów Ducati na 2020 rok, wsparcie serwisowe, możliwość regulacji zawieszenia, symulator wheelie, hamownię, a także rywalizację na pitbike.

To nie wszystko! Gośćmi specjalnymi imprezy będą zawodnicy zespołu wyścigowego AF Motors, znani z takich serii jak Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski oraz prestiżowej międzynarodowej serii Alpe Adria.

Będzie się działo!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę