tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kalifornijska przygoda. 1500 km na dwóch Hondach Monkey 125 [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kalifornijska przygoda. 1500 km na dwóch Hondach Monkey 125 [FILM]

Autor: Raff 2019.08.25, 14:35 Drukuj

Ari Henning i Zack Courts to to dwóch pasjonatów, dawnych współpracowników magazynu Motorcyclist. Ich wariackie usposobienie i potrzeba przygody zaowocowały świetnym projektem, który możemy oglądać na kanale MotorTrend na Youtube.

Ari i Zack wybrali się w 1500-kilometrową podróż po Półwyspie Kalifornijskim (Península de Baja) na dwóch Hondach Monkey 125. Oczywiście ich wyprawa nie ograniczyła się do szerokich autostrad - w końcu nazwa Baja, używana do określania rajdów długodystansowych, zobowiązuje.

~~~~~------~~~~~

Trzydzieści minut tej relacji ogląda się jak najlepszy film. Łapcie i inspirujcie się!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę