tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB190X - pomys na mae enduro na rynek europejski?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB190X - pomys na mae enduro na rynek europejski?

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.18, 15:14 6 Drukuj

Chiński dealer Hondy zaprezentował limitowaną edycję niewielkiego, ale świetnie wyposażonego enduro CB190X. Choć jest mało prawdopodobne, by dokładnie ten model pojawił się w Europie, to rosnąca popularność segmentu niewielkich maszyn adventure może w końcu skłonić Hondę do bliższego zainteresowania się tematem.

Czym dokładnie jest CB190X? Autorską wariacją firmy SOX, chińskiego dealera Hondy, na temat maszyny szosowej, produkowanej przez chińską spółkę joint-venture Goyang-Honda. Brzmi skomplikowanie, ale jest dość proste. Goyang-Honda produkuje i sprzedaje w Państwie Środka niewielkie, proste motocykle klasy 125-190 cm3, napędzane sprawdzonymi jednostkami chłodzonymi powietrzem.

NAS Analytics TAG

Firma SOX wzięła na warsztat "flagową" 190-tkę i dodała od siebie bardzo bogaty pakiet akcesoriów - wysoką szybę, osłony dłoni, osłonę silnika, gmole oraz zestaw kufrów. Są tu nawet w standardzie ABS i gniazdo USB. Gotowy CB190X waży tylko 149 kg i kosztuje w przeliczeniu niecałe 13 tysięcy zł.

Na europejskich rynkach, w tym na naszym, niewielkie maszyny adventure klasy 125, jako tańsze i łatwiejsze w prowadzeniu, cieszą się coraz większa popularnością. W naszym kraju w ofercie mają je chociażby marki Romet czy Barton. Mała wyprawówka na bazie chociażby CB125F mogłaby być dobrą ofertą dla klientów poszukujących w tym segmencie pojazdu uznanego producenta.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr