tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 O wos od katastrofy. 83-latek pdzi pod prd po ekspreswce! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

O wos od katastrofy. 83-latek pdzi pod prd po ekspreswce! [FILM]

Autor: Raff 2020.07.12, 11:59 Drukuj

Tylko dzięki znakomitemu refleksowi zawdzięcza swoje zdrowie, a może i życie kierowca, który w ostatniej chwili uciekł przed jadącym pod prąd na S1 83-letnim kierowcą seata.

To już niestety kolejne, całkowicie niezrozumiałe dla nas zdarzenie, w którym ktoś pakuje się pod prąd na drodze ekspresowej. Tym razem od zderzenia czołowego, w którym, jak łatwo sobie wyobrazić, mógł zginąć zarówno nagrywający, jak i sprawca, było bardzo niewiele.

NAS Analytics TAG

83-latek wjechał pod prąd na obwodnicę Bielska-Białej. W pewnym momencie na kursie kolizyjnym znalazł się kierowca fiata, który w ostatniej chwili odbił w prawo, uderzając jadącego prawym pasem dostawczaka. Kierowca seata, zorientowawszy się, że coś jest nie tak, zawrócił i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Dzięki zeznaniom świadków i nagraniu, udostępnionemu przez kierowcę fiata, policjanci szybko namierzyli niebezpiecznego szofera. O jego dalszych losach zadecyduje sąd. Grozi mu wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr